Wesprzyj nas Fundacja Pomagamy z Pasją

Patryk Janicki - Nie ma rzeczy niemożliwych

09 lipca 2020

 
Patryk Janicki, to bohater naszej akcji "Bieg dla życia - Dla Anity Lewandowskiej", który zdecydował się zadedykować swój najdłuższy i najtrudniejszy w życiu bieg dla Anity - kobiey ciężko doświadczonej przez życie.
Pochodzi z Krakowa, jest mężem, ojcem 3,5 letniej Jagody.
Na co dzień wykonuje niezwykle ważny społecznie zawód, jest agentem ubezpieczeniowym i „dostawcą pieniędzy” na konta swoich klientów w różnych sytuacjach takich jak nowotwory, zawały, udary, pobyty w szpitalach, niezdolności do zarabiania, pożary i zalania w mieszkaniach, domach lub wypadki komunikacyjne, doradza Klientom jak własnej rodzinie. Obsługuje przedsiębiorstwa i osoby indywidualne, a współpracuje z dużymi sukcesami od 11 lat z Avivą.
Jest bardzo aktywny sportowo, w wolnym czasie organizuje i prowadzi traningi w grupie biegowej Poranny Patrol. Spotykają się porankami w Krakowie i trenują pod maratony, ultra biegi, również pływają na otwartych akwenach i morsują zimą.
Dlaczego biega?
Ponieważ 9 lat temu podjął wyzwanie udziału w maratonie, po spontanicznej decyzji i po 21 dniach treningu, który ukończył z sukcesem. Biegając dba o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, a co za tym idzie o zdrowie innych osób z rodziny i o swoich przyjaciół biegowych. Będąc aktywnym poznaje nowych ludzi, sprawia mu to dużo radości, cała jego rodzina: rodzice, siostra, żona i 3,5 letnia córka również są aktywni sportowo, więc jest to u nich rodzinne
"Postanowiłem pomóc Anicie, gdy usłyszałem jej historię, co przeszła, jak cierpiała i jak jest jej trudno wstać i zacząć normalnie żyć oraz że nie może wychowywać ośmioletniego synka Aleksandra jak każda inna mama w Polsce.
Biegnąc dla niej 76km po górach stawiałem każdy krok, aby ona mogła wstać i iśc dalej przez życie, a że do końca zbiórki jest jeszcze 95 tysięcy to bardzo mnie motywowało, aby ukończyć bieg który zajął finalnie 21,5 godziny i kosztował najwięcej sił w moim życiu."
Jego motto to" Inspiruj innych i pokazuj że nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, stawaj się codziennie lepszą wersją samego siebie, pomagaj innym robiąc swoje"
Trzymamy kciuki za Patryka i życzymy sukcesów w osiąganiu kolejnych celów, spotrowych i nie tylko!

Partnerzy

 
Piwniczanka
Strefa 52
Szubryt
Lasy Państwowe Stary Sącz
Tessa
Rebel Electro
Biodermic
Hotel Ibis Styles
Drogi i Mosty - Jan Kaczmarczyk

Patroni medialni

 
Portal tenisowy
Offset magazyn
Uroda i Zdrowie