Wesprzyj nas Fundacja Pomagamy z Pasją

Bieg dla życia - Dla Anity Lewandowskiej

07 lipca 2020

Patryk Janicki i Anita Lewandowska

Nie moglibyśmy pomagać naszym podopiecznym gdyby nie zaangażowanie wspierających nas sportowców, którzy stawiają sobie wysokie cele aby nagłośnić prowadzone przez nas zbiórki i wspomóc najbardziej potrzebujących. Jednym z nich jest Patryk Janicki, który głęboko poruszony losem naszej podopiecznej Anity Lewandowskiej osiągnął coś dla wielu niemożliwego.

Anita była szczęśliwą, pełną życia kobietą. Miała 7-letniego synka, który był jej oczkiem w głowie. Gdy była w 8 miesiącu ciąży jej mąż chciał jej odebrać życie brutalnie atakując ją siekierą. Kobieta doznała rozległych obrażeń, nienarodzone dziecko nie przeżyło a lekarze nie dawali jej żadnych szans na przeżycie. Ku ich zaskoczeniu Anita przetrwała najgorsze. Teraz wykazuje się wielką wolą walki chcąc – dla siebie i dla swojego synka – wrócić do normalności.

Patryk podziwiając jej determinację postanowił zadedykować jej swój najdłuższy w życiu bieg. W piątek, 26 czerwca pobiegł charytatywnie GSB-Głównym Szlakiem Beskidzkim 76km z Jordanowa poprzez Babią Górę aż na Halę Miziową. Zajęło mu to 21.5 godziny i jak sam przyznaje był to najtrudniejszy bieg w jego życiu ale był on warty każdej złotówki, która dzięki niemu została wpłacona na zbiórkę na specjalistyczny sprzęt i rehabilitację konieczną do powrotu do zdrowia dla Anity

Serdecznie gratulujemy Patrykowi osiągnięcia zamierzonego celu. Jest on żywym przykładem na to, że niemożliwe nie istnieje. W imieniu naszym i Anity dziękujemy za wsparcie i życzymy sukcesów w dalszych biegach i przełamywaniu kolejnych barier.

Pamietajmy, dobro wraca!

Partnerzy

 
Piwniczanka
Strefa 52
Szubryt
Lasy Państwowe Stary Sącz
Tessa
Rebel Electro
Biodermic
Hotel Ibis Styles
Drogi i Mosty - Jan Kaczmarczyk

Patroni medialni

 
Portal tenisowy
Offset magazyn
Uroda i Zdrowie