Wesprzyj nas Fundacja Pomagamy z Pasją

Wydarzenia


30 września 2020

Pooperacyjna rehabilitacja Jakuba Jędrzejewskiego

Nasz podopieczny Kuba Jędrzejewski przeszedł 21 lipca operację polegającą na przeprowadzeniu cięć pod kolanami i w pachwinach aby uwolnić przykurcze nóg. Ta operacja była trudna, lecz konieczna by chłopak mógł mieć szansę stanąć na nogi. Teraz po 6 tygodniach od operacji chłopiec rozpoczął rehabilitacje

Czytaj więcej

02 września 2020

Wywiad z Małgorzatą Kopeć z portalu urodaizdrowie.pl

Przedstawiamy rozmowę z redaktorką ogólnopolskiego portalu Uroda i Zdrowie - Panią Małgorzatą Kopeć. Portal jest patronem medialnym Fundacji Pomagamy z Pasją i wspomaga nas w naszych działaniach. W wywiadzie rozmawialiśmy m.in. o misji ich platformy oraz o dobroczynności.

Czytaj więcej

27 sierpnia 2020

Patryk Janicki przebiegnie krynicki Iron Run - Dla Anity!

W dniach 2-4 października w Krynicy Zdroju odbędzie się jedna z największych biegowych imprez w Polsce - Festiwal Biegowy. Podczas tego wydarzenia będzie miało miejsce niezwykle trudne wyzwanie w postaci etapowego biegu IRON RUN. Jednym z uczestników tego unikalnego biegu będzie znany nam już Patryk Janicki, który i tym razem pobiegnie aby Anita mogła dostać nowe życie!

Czytaj więcej

03 sierpnia 2020

Nowa szansa dla Kuby Jędrzejewskiego

Nasz dzielny podopieczny, Jakub Jędrzejewski przeszedł w ostatnim czasie kolejną operację, która da mu szansę na ponowne stanięcie na własnych nogach. Operacja odbyła się 21 lipca i polegała na przeprowadzeniu cięć pod kolanami i uwolnieniu zginaczy bioder co wiązało się z cięciami w pachwinach. Ta oberacja była ostatnią szansą aby Kuba mógł chodzić samodzielnie

Czytaj więcej

24 lipca 2020

Dzieci i młodzież z Bobowej, Piwnicnej i Wilczysk trenowały z Mistrzami siatkówki

Dzięki współpracy Fundacji Pomagamy z Pasją i PLS dzieci z Bobowej, Piwnicznej i Wilczysk miały niezwykłą szansę aby poznać największe gwiazdy polskiej siatkówki - Pawła Zagumnego, Ireneusza Mazura, Ryszarda Boska i wielu innych. Uczestnicy wydarzenia mieli również jedyną w swoim rodzaju okazję by trenować pod okiem naszych siatkarskich mistrzów.

Czytaj więcej

09 lipca 2020

Patryk Janicki - Nie ma rzeczy niemożliwych

"Postanowiłem pomóc Anicie, gdy usłyszałem jej historię, co przeszła, jak cierpiała i jak jest jej trudno wstać i zacząć normalnie żyć oraz że nie może wychowywać ośmioletniego synka Aleksandra jak każda inna mama w Polsce. Biegnąc dla niej 76km po górach stawiałem każdy krok, aby ona mogła wstać i iśc dalej przez życie"

Czytaj więcej

07 lipca 2020

Bieg dla życia - Dla Anity Lewandowskiej

Patryk Janicki to niesamowity człowiek, który przebiegł zupełnie bezinteresownie najtrudniejszą w życiu trasę poruszony losem nieznajomej - Anity Lewandowskiej - która w wyniku tragicznych okoliczności rozpoczęła ciężką i heroiczną walkę o życie, do której potrzebuje funduszy na specjalistyczne leczenie i rehabilitację

Czytaj więcej

28 listopada 2019

Pod Prąd - dla Kuby

Robert Tomalski - nieustraszony kajakarz dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy usłyszał o tym, że Kuba potrzebuje pomocy nie wahał się ani chwili. Swoją najbliższą wyprawę postanowił poświęcić właśnie Kubie - chłopcu zmagającemu się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Czytaj więcej

19 września 2019

Sebastian Barnaś - Ponad Ograniczenia

„Serce biło mi jak oszalałe, byłem spięty – Sebastian wspomina pierwsze spotkanie z Kubą - Bo zobaczyłem młodego, ciężko doświadczonego przez los człowieka, przy którym własne problemy wydały mi się nieistotne. A który mimo choroby zaraża optymizmem, jest pełen życia.” Spotkanie z Kubą i jego rodziną dało Sebastianowi „kopa” do codziennego przełamywania „niechcemisię”.

Czytaj więcej

19 września 2019

Stanisław Szpyrka - Biega aby Kuba mógł chodzić

"Sam maraton i dystans ponad 42 kilometry jest dla mnie wyzwaniem ale mam motywację aby walczyć- wiem, że ktoś liczy na mnie i wiem, że ten bieg ma wielkie przesłanie. Zgodnie z hasłem akcji dla Kuby - Razem możemy Wszystko. I ja w to wierzę. ”- powiedział Stanisław Szpyrka.

Czytaj więcej

Przejdź do strony:

1 2

Partnerzy

 
Piwniczanka
Strefa 52
Szubryt
Lasy Państwowe Stary Sącz
Tessa
Rebel Electro
Biodermic
Hotel Ibis Styles
Drogi i Mosty - Jan Kaczmarczyk

Patroni medialni

 
Portal tenisowy
Offset magazyn
Uroda i Zdrowie